لیست قیمت

لیست قیمت سیم و کابل آمل (سوکا) فرودین 1401

لیست قیمت سیم و کابل آمل (سوکا) فرودین 1401
لیست قیمت سیم و کابل آمل (سوکا) فرودین 1401

لیست قیمت سیم و کابل آمل (سوکا) فرودین 1401 : در این مطلب به معرفی شرکت سیم و کابل آمل و همچنین آخرین لیست قیمت محصولات که در فرودین 1401 منتشر شده پرداخته ایم .

معرفی اجمالی شرکت سیم وکابل آمل :

شرکت تولیدی سیم و کابل آمل، با به ثبت رسیدن در سال 1375 پا به عرصهء صنعت برق کشور نهاد.

اولین خط تولید این شرکت در سال 1378 در شهرک صنعتی امامزاده عبدالله شهرستان آمل راه اندازی شد و با گذشت قریب به سه دهه از زمان آغاز به کار این شرکت، امروز یکی از معتبرترین واحدهای تولیدی کشور در زمینهء محصولات تخصصی صنعت برق به حساب می آید.

سیم و کابل آمل، با هدف ارتقای کیفیت کالای ایرانی و جلب رضایت مصرف کنندگان، امروز بالغ بر 140 نوع محصول در بازار برق کشور ارائه میدهد. این محصولات دربرگیرنده انواع سیم، کابل برق، کابلهای کواکسیال و مخابراتی بوده و با به کارگیری نیروی کار متخصص و مشتاق، از منظر کیفی و اقتصادی از پیشگامان این صنعت به شمار می آید.

هدف سیم و کابل آمل، حضور مستمر در بازارهای داخلی و تأمین نیاز مصرف کننده ایرانی، و برنامه ریزی های بلند مدت جهت حضور فعال در بازارهای برون مرزی می باشد.

این مهم تنها با تکیه بر کیفیت محصول و تلاشهای بی وقفه در زمینهء توسعهء روزافزون امکان پذیر شده است.

از آنجایی که تأمین ایمنی محصولات و آرامش خاطر مصرف کنندگان همیشه مقصود اصلی سیم و کابل آمل بوده است، این واحد تولیدی برخود می بالد که تمامی گواهینامه های مورد نیاز را از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران دریافت نموده، و استانداردهای منطبق با اروپا CE و نیز گواهینامه های ISO را نیز دریافت کرده است.

سیم و کابل آمل با تکیه بر آرمانهای مشتری مداری و تأمین کیفیت محصولات، موفق به دریافت گواهی مطابقت با استانداردهای تولید از پژوهشگاه نیرو و سازمان توانیر گشته، و تأییدیه ورود به وندور لیست شرکتهای توزیع برق استانهای مختلف کشور را نیز دریافت نموده است.

گام نخست رسیدن به افتخارات مذکور، راه اندازی واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت تولیدی سیم و کابل آمل در سال 1376 ، و فعالیتهای موازی این واحد در کنار واحد تولید بوده است.

تأمین تجهیزات مدرن، استفاده از تکنولوژیهای به روز و بهره مندی از نیروی کار متخصص و متعهد، این امکان را فراهم آورده که از سال 1385 آزمایشگاه کنترل کیفیت سیم و کابل آمل به عنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد ایران شناخته شود و دامنهء فعالیتهای خود را در سطوح گسترده تر ادامه دهد.

سیم و کابل آمل، به یاری تلاشهای صمیمانهء مدیران مسئول و پرسنل کارآمد، امروزه یکی از درخشانترین و معتبرترین واحدهای تولیدی در زمینهء محصولات صنعت برق کشور است.

با چشم انداز ارتقا روزافزون کیفیت محصولات و ارج نهادن به نیازهای مصرف کنندگان، سیم و کابل آمل افتخار آن را دارد که انتخاب نخست مشتریان و مصرف کنندگان باشد.

 

 

مشاهده لیست قیمت ماههای مختلف سیم و کابل آمل 

 

لیست قیمت سیم و کابل آمل (سوکا) فرودین 1401

 

 

آدرس سایت سیم و کابل آمل ( سوکا) : amolcable.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *