لیست قیمت

لیست قیمت مهر 1400 سيم وكابل صادراتی مشهد

لیست قیمت خرداد 1401 سيم وكابل صادراتي مشهد
لیست قیمت خرداد 1401 سيم وكابل صادراتي مشهد

لیست قیمت مهر 1400 سيم وكابل صادراتی مشهد : در این مطلب آخرین لیست قیمت محصولات شرکت صنایع سیم و کابل مشهد که مربوط به تاریخ 28 مهر 1400 است باز نشر شده است .

 

سيم افشان يك 1 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

سيم افشان يك 1 رشته​

سيم نايلون دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

سيم نايلون دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد​

سيم كيسه ای دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

سيم كيسه اي دو 2 رشته سيم كيسه اي دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

زيرگچی سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان سه 3 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان سه رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان چهار 4 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان چهار 4 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان پنج 5 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان پنج 5 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل شيلدار دو 2 و سه 3 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل مفتول سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل مفتول سيم وكابل صادراتی مشهد​

كابل نسوز دو 2 و سه 3 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل نسوز دو 2 و سه 3 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل كولری سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل آلومينيوم يك 1 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد​

كابل آلومينيوم دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد​

كابل آلومينيوم چهار 4 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل آلومينيوم 1+3 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل كواكسيال سيم وكابل صادراتی مشهد​

كابل كواكسيال سيم وكابل صادراتی مشهد​​

كابل زوجی 04 سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل زوجی 04 سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل زوجی فويلدار CCA سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل زوجی فويلدار CCA سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل زوجی 06 فويلدار مس سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل زوجی 06 فويلدار مس سيم وكابل صادراتی مشهد

مهتابی ال ای دی 70 وات مکس

تومان155.000
مهتابی ال ای دی 70 وات مکس یکی از محصولات تولیدی شرکت «مکس» (max) است که تحت عنوان مدل «HT3003L» به بازار عرضه می‌شود. این مهتابی راندمان بالایی دارد و بیشترین مقدار انرژی مصرفی را صرف تولید نور می‌کند؛ ازاین‌رو حرارت تولیدی کمی دارد. به دلیل مشکلات ناشی از حمل و نقل حداقل فروش این نوع محصول 5 عدد می باشد. این مهتابی در دو نوع جنس رویه طلق مات و شفاف تولید شده است . مهتابی ها با طلق مات نور کمتری را نسبت به مهتابی ها با طلق شفاف عبور میدهند اما مزیت آنها نور یکدست و کاملا یکنواخت آنها نسبت به طلق شفاف میباشد. ما پیشنهاد میکنیم مهتابی ها با طلق مات مناسب برای استفاده بر روی هر نوع دیواری است مهتابی با طلق شفاف مناسب برای استفاده در سقف ها میباشد
جنس بدنه پشتی این مهتابی آلومینیوم میباشد جنس طلق روی این مهتابی از جنس پلی کربنات بوده و در مقابل نور و گرما مقاوم بوده و تغییر رنگ نمی دهد  دلیل استفاده  از این طلق این که شدت نور را می کاهند تا چشم ها در مدت طولانی خسته نشود . از این محصول در تمامی مکان های تجاری، مسکونی(اتاق خواب و نشیمن)، اداری، یا راهرو بیمارستان ها و… می توان استفاده کرد. این مهتابی با برق شهر روشن میشود ونیازی به تهیه ترانس و یا درایور ندارد .

مهتابی ال ای دی 48 وات ای لایت

تومان95.000
مهتابی ال ای دی 48 وات ای لایت یکی از محصولات تولیدی شرکت «ای لایت» (Alite) است این مهتابی راندمان بالایی دارد و بیشترین مقدار انرژی مصرفی را صرف تولید نور می‌کند؛ ازاین‌رو حرارت تولیدی کمی دارد. به دلیل مشکلات ناشی از حمل و نقل حداقل فروش این نوع محصول 5 عدد می باشد. جنس رویه این مهتابی از طلق مات تولید شده است . این مهتابی با با نوری یدست و یکپارچه محصولی فوق العاده جهت استفاده در نورپردازی های ساختمان می باشد. از این رو بخاطر یکپارچه بودن بدنه رویی ، مقاومت بالایی در برابر نفوذ گرد و غبار و قطرات آب دارد.

جنس بدنه پشتی این مهتابی آلومینیوم میباشد

جنس طلق روی این مهتابی از جنس پلی کربنات بوده و در مقابل نور و گرما مقاوم بوده و تغییر رنگ نمی دهد  دلیل استفاده  از این طلق این که شدت نور را می کاهند تا چشم ها در مدت طولانی خسته نشود . از این محصول در تمامی مکان های تجاری، مسکونی(اتاق خواب و نشیمن)، اداری، یا راهرو بیمارستان ها و... می توان استفاده کرد. این مهتابی با برق شهر روشن میشود ونیازی به تهیه ترانس و یا درایور ندارد .
 

ریسه ال ای دی (LED) سوزنی 10 متری

تومان41.500تومان52.000
این ریسه ها از سری ریسه های تزیینی می باشد که پرطرفدار اند و ممکن است بار ها اطراف خود آن ها را دیده باشید. ریسه های ال ای دی سوزنی از جمله پرفروش ترین ریسه ها است که با قیمت مناسب و همچنین نور زیبا و خیره کننده باعث شده طرفدار های زیادی داشته باشد. این ریسه ها در رنگ بندی مختلفی وجود دارد آفتابی ، سفید ، صورتی و هفت رنگ و ... دارای کنترل تغییر حالت می باشد و دارای 8 حالت مختلف نورپردازی است. با برق شهر کار میکند ضمن آنکه مصرف بسیار پایین و طول عمر بسیار بالایی دارد. از این ریسه ها برای ساخت تونل های نور، اتاق خواب ،اطراف آیینه و قاب عکس ،جشن تولد  و..استفاده می شود. این ریسه ها کاملا ایمن هستند و محیط اطرافشان را گرم نمی‌کنند. قیمت آن ها نیز مناسب است. این ریسه دارای گواهینامه IP44 می باشد یعنی تا حدودی در برابر باران و رطوبت مقاوم است، اما اگر می خواهید آن را در فضای خارجی نصب کنید پیشنهاد ما ایزوله کردن ریموت یا استفاده از ریسه های 12 ولت یا باتری خور است.

لامپ ال ای دی فلامینتی 4 وات (لوستری)

تومان16.500
لامپ فلامینتی 4 وات نور وی مناسب لوستر ودکوراتور منزل است. این لامپ ها از نوع ال ای دی و مصرف بسیار پایینی دارد. این لامپ در نور های آفتابی و مهتابی عرضه می شود. توجه شود سرپیچ این لامپ از نوع کوچک یا به اختصار E14  می باشد. شکل ظاهر نوستالژیک این لامپ ها بسیار شبیه به لامپ های قدیمی ساخت ادیسون بوده با این تفاوت که به جای استفاده از رشته های پرمصرف تنگستن که بر اثر گرمای زیاد نور تولید می کنند، فیلامنت های نسل جدید نیز از تکنولوژی LED بهره برده و با مصرف انرژی بسیار کم نوری زیبا و یکنواخت تولید می کنند. نور خروجی این لامپ ها معادل یک لامپ رشته ای 40 وات است. این لامپ ها طول عمر بالایی دارد و طول عمر آن ها 15000 ساعت می باشد. زاویه پخش نور 360 در جه که بیشترین زاویه پخش نور است و فضای اطزاف خود را روشن میکند.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.