لیست قیمت

لیست قیمت مهر 1400 سيم وكابل صادراتی مشهد

لیست قیمت خرداد 1401 سيم وكابل صادراتي مشهد
لیست قیمت خرداد 1401 سيم وكابل صادراتي مشهد

لیست قیمت مهر 1400 سيم وكابل صادراتی مشهد : در این مطلب آخرین لیست قیمت محصولات شرکت صنایع سیم و کابل مشهد که مربوط به تاریخ 28 مهر 1400 است باز نشر شده است .

 

سيم افشان يك 1 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

سيم افشان يك 1 رشته​

سيم نايلون دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

سيم نايلون دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد​

سيم كيسه ای دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

سيم كيسه اي دو 2 رشته سيم كيسه اي دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

زيرگچی سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان سه 3 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان سه رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان چهار 4 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان چهار 4 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان پنج 5 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل افشان پنج 5 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل شيلدار دو 2 و سه 3 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل مفتول سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل مفتول سيم وكابل صادراتی مشهد​

كابل نسوز دو 2 و سه 3 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل نسوز دو 2 و سه 3 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل كولری سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل آلومينيوم يك 1 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد​

كابل آلومينيوم دو 2 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد​

كابل آلومينيوم چهار 4 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل آلومينيوم 1+3 رشته سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل كواكسيال سيم وكابل صادراتی مشهد​

كابل كواكسيال سيم وكابل صادراتی مشهد​​

كابل زوجی 04 سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل زوجی 04 سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل زوجی فويلدار CCA سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل زوجی فويلدار CCA سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل زوجی 06 فويلدار مس سيم وكابل صادراتی مشهد

كابل زوجی 06 فويلدار مس سيم وكابل صادراتی مشهد

چراغ حشره کش خورشیدی سیار مجهز به سنسور حرکتی

قیمت اصلی تومان570.000 بود.قیمت فعلی تومان469.000 است.
چراغ حشره کش خورشیدی سیار مجهز به سنسور حرکتی یکی از مجهزترین محصولات دیواری خورشیدی با قابلیت نصب ثابت یا امکان استفاده به عنوان چراغ سیار میباشد. این چراغ خورشیدی انرژی مورد نیاز برای روشنایی و سیستم حشره کش خود را از نور خورشید تامین میکند به صورتی که در طول روز با تابش نور خورشید به پنل خورشیدی باتریهای خورشیدی آن شارژ میشود و در طول شب روشن میشود. نحوه نصب این چراغ به دو صورت است یکی برای مواقعی که به صورت موقت با گیره یا کلیپس نصب میشود و دومی برای حالتی است که به صورت دائم نصب میشود در ادامه با توضیحات کامل با تصویر محصول داده شده است. رنگ نور این چراغ در دو حالت مهتابی و آفتابی میباشد که با دکمه تعبیه شده در کنار سنسور حرکتی قابل تغییر میباشد. بدنه این چراغ به رنگ مشکی و از جنس پلاستیک مرغوب فشرده است باتری این دستگاه مدل 18650 لیتیومی و به راحتی قابل تعویض میباشد. این چراغ دارای سه حالت میباشد
  1. بایکبار زدن دکمه ، لامپ این چراغ روشن میشود و در این حالت روشنایی به صورت موقت با عملکرد و دستور سنسور حرکتی قرار میگرد و در صورتی که حرکتی جلوی آن صورت نگیرد بعد از 40 ثانیه چراغ خاموش میشود .
  2. با دو بار زدن دکمه علاوه بر اینکه عملکردی مانند حالت اول دارد سیستم حشره کش این چراغ هم فعال میشود و به صورت ثابت روشن می ماند
  3. با سه بار زدن این چراغ هم سیستم حشره کش هم قسمت روشنایی این چراغ به صورت ثابت روشن میماند.
توجه : برای تغییر رنگ نور این چراغ باید دکمه آن را 2 الی 3 ثانیه نگه دارید که از حالت مهتابی به آفتابی یا بلعکس تغییر کند . که در نور مهتابی و آفتابی عملکرد چراغ کاملا مشابه هم هست و سه حالت روشن شدن را دارد. در ادامه هم تصاویر واضح از محصول را مشاهده و هم توضیحات کاملتری از این محصول را مطالعه بفرمایید

پنل فول لایت روکار 48 وات مودی

قیمت اصلی تومان400.000 بود.قیمت فعلی تومان395.000 است.
پنل های ال ای دی روکار بدون لبه مودی که علاوه بر نوردهی از زیبایی خاصی برخوردار است. این محصول در وات های 18، 24 و 36 و 48 به صورت روکار و 10 و 18 و 24 و 36 و 48 به صورت توکار با فنر سایز شو تولید می شود. محصولات شرکت مودی خریداری شده در ادیسون کالا دارای حداقل یکسال ضمانت تعویض می باشند. نوردهی پنل ها در سه رنگ مهتابی، آفتابی و استاندارد یا رنگ روز می باشد. جنس بدنه از آلومینیوم که صفحه pcb بر روی آن قرار گرفته و سپس دیفیوزری از جنس پلی کربنات بر روی آن قرار گرفته است. این دیفیوزر تغییر رنگ نداده و با مرور زمان حالت شکنندگی به خود نمیگرد. چراغ شامل دو قسمت یکی پنل و دیگر ترانس یا کیت مدار می باشد که با هم عرضه می شود. بدون لبه بودن چراغ باعث پخش نور بهتر شده و زاویه تابش 180 درجه ای داشته که به نسبت پنل های معمولی نوردهی پخش تری محسوب می شود. نحوه نصب آن بسیار ساده می باشد و در پشت آن دستگیره مورد نیاز جهت نصب قرار داده شده است تنها باید آن را به محل مورد نظر پیچ کنید.

پروژکتور لنزدار SMD ویمکس 200 وات

قیمت اصلی تومان1.550.000 بود.قیمت فعلی تومان1.335.000 است.
پروژکتور 200 وات لنز دار ویمکس از نوافکن های پرنور و لنزدار با پرتاب نور بالا می باشد. این محصول برند ویمکس دارای 18 ماه ضمانت تعویض در ادیسون کالا می باشد. جنس بدنه از آلومینوم با رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد که به جهت دفع حرارت باعث عمر بالای ال ای دی ها می شود. همچنین رویه پروژکتور از پلاستیک abs ساخته شده که در برابر تابش مستقیم آفتاب و رطوبت و باران مقاوم است. این پروژکتور از مدار سوا درون پروژکتور ساخته شده و دارای 200 چیپ ال ای دی همراه با لنز روی آن می باشد. زاویه نوردهی پروژکتور 90 درجه و مقدار نوردهی آن 18000 لومن می باشد. نورافکن در برابر رطوبت و باران و گرد و غبار مقاوم است و دارای استاندارد IP66 می باشد. پروژکتور دارای سه سیم ورودی برق فاز و نول و ارت می باشد و همچنین دسته جهت پیچ کردن یا جوش دادن آن نیز می باشد.

آداپتور 12 ولت 2 آمپر رومیزی

قیمت اصلی تومان85.000 بود.قیمت فعلی تومان65.000 است.
آداپتور 12 ولت 2 آمپر یکی از پر استفاده ترین آداپتور های برق مستقیم می باشد. این ترانس برق شهری را به 12 ولت مستقیم یا DC تبدیل می کند. مقدار آمپر خروجی این دستگاه حداکثر 2 آمپر می باشد. بر روی آداپتور چراغ ال ای دی به نشان عملکرد دستگاه در هنگام اتصال به برق روشن می شود. این آداپتور حدود 30 سانتی متر سیم ورودی برق و حدود 70 سانتی متر سیم با خروجی 12 ولت می باشد. جنس بدنه آداپتور از پلاستیک و به صورت ایزوله می باشد و تا حدودی در برابر رطوبت و گرد و غبار مقاوم است. نوع جک خروجی آداپتور 2.1 میلمیتری معمول خروجی های دستگاه های مختلف می باشد. از این آداپتور معمولا جهت تامین انرژی دوربین ها، شارژ چراغ قوه های شارژی، برخی مودم ها، دستگاه های شارژی  و ... استفاده می شود. همچنین مناسب برای پروژه های الکترونیکی و رباتیکی، راه اندازی انواع برد ها و تابلو های کوچک و … است. آداپتور ارائه شده فاقد امکان حفاظت در مقابل اضافه جریان می باشد و در صورتی که شما جریان بیشتری از آن بکشید ممکن است دچار خرابی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *