لیست قیمت

لیست قیمت فروردین 1401 سیم و کابل نوراالکتریک

لیست قیمت فروردین 1401 سیم و کابل نوراالکتریک
لیست قیمت فروردین 1401 سیم و کابل نوراالکتریک

لیست قیمت فروردین 1401 سیم و کابل نوراالکتریک : در این مطلب به معرفی شرکت نورا الکتریک و همچنین لیست قیمت محصولات آن که در فروردین 1401 منتشر شده پرداخته ایم.

معرفی اجمالی شرکت نورا الکتریک:

نورا الکتریک ، تولید کننده سیم و کابل در قالب یک شرکت پیشرو تلاش میکند تا در صحنه اقتصاد نقش موثری ایفا نماید .
نورا الکتریک ارزنده ترین دارایی خود را همکاران شایسته اش میداند .
فعالیت شرکت در قالب استاندارد های ملی و بین المللی صورت می پذیرد و حرکت در مسیر برندینگ و حضور در بازار های جهانی از بخش های مهم استراتژی نورا الکتریک می باشد .

تاریخچه و فعالیت ها

این مجموعه فعالیت تولیدی خود را در سال 1394 با استفاده از ماشین آلاتی مدرن و بهره مندی از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی با ظرفیت اسمی 600 تن آغاز نمود.

ظرفیت تولیدی این مجموعه ضمن تکمیل خطوط تولیدی در سال 1397 به 1250 تن افزایش یافت.


این مجموعه تولیدی علاوه بر بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب در امر تولید سیم و کابل و بهره مندی از ماشین آلاتی مدرن و همچنین آزمایشگاهی مجهز به دستگاه هایی با دقت بالا، با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و خلوص بالا از شرکتهای معتبر داخلی و خارجی، محصولاتی با کیفیت را تولید و به بازار عرضه می نماید.

یکی از مهم ترین اهداف مدیران این مجموعه، حفظ و ارتقاع کیفیت محصولات تولیدی مجموعه بوده و در این راستا ضمن استفاده از انتقادات و پیشنهادات مشتریان عزیز، همواره بخش کنترل کیفی مجموعه را از طریق بروز رسانی دستگاها موجود در آزمایشگاه و شرکت در دوره های آموزشی تقویت می نماید.


این مجموعه تولیدی برای کلیه محصولات خود دارای پروانه استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران بوده و تاکنون موفق به اخذ پروانه های استاندارد 3-607، 4-607، 5-607 ، 6-607 و 1-3569 شده است.

همچنین این مجموعه تولیدی در سال 1398 موفق به اخذ تأییدیه توانیر و همچنین گواهینامه استاندارد CE برای کلیه محصولات تولیدی خود شده است.


با توجه به اینکه توسعه پایدار فعالیتهای شرکت یکی از مهمترین اهداف مدیران این مجموعه تولیدی می باشد، اجرای الزامات سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2015 در سال 1398 در دستور کار مدیران این شرکت قرار گرفته و ضمن اجرای این الزامات، موفق به اخذ گواهینامه مذکور شده اند.

 

مدیران این مجموعه تولیدی امیدوارند که ضمن گسترش دامنه تولید و تنوع محصولات خود، گام موثری را در جهت اشتغال زایی و کمک به افزایش درآمد ارزی کشور از طریق صادرات بردارند.

 

آدرس سایت نورا الکتریک : nooraelectric.com

 

لیست قیمت فروردین 1401 سیم و کابل نوراالکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *