لیست قیمت

لیست قیمت فروردین 1401 آیفون و محصولات سوزوکی

لیست قیمت فروردین 1401 آیفون و محصولات سوزوکی
لیست قیمت فروردین 1401 آیفون و محصولات سوزوکی

لیست قیمت فروردین 1401 آیفون و محصولات سوزوکی : در این مطلب به معرفی شرکت سوزوکی و لیست قیمت محصولات که در فرودین 1401 منتشر شده پرداخته ایم.

معرفی اجمالی شرکت پارسیان تصویر فدک (سوزوکی):

شرکت پارسیان تصویر فدک به به عنوان یکی از پیشگامان تولید درب بازکن های تصویری، صوتی و درب کنترلی در ایران با سابقه ای درخشان در زمینه تولید وایجاد اشتغال و با هدف حمایت از حقوق مصرف کننده در راستای تولید محصولات با کیفیت و مطابق با نیاز روز بازار و منطبق با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا، اقدام به عقد قرار داد طراحی و تولید با شرکت سوزوکی کورپوریشن نموده است.

شرکت پارسیان تصویر فدک طی قرار داد کامل و جامع وبلند مدت با شرکت سوزوکی کوپوریشن جهت تولید محصولات درب بازکن های تصویری،صوتی و درب کنترلی با برند سوزوکی اقدام به عرضه فروش محصولات خود با برند سوزوکی نموده است

که با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات روز دنیا و همکاری با مهندسین برتر سوزوکی کورپوریشن وهمچنین با بهره گیری از کمک دانشمندان دانشگاه صنعتی شریف در زمینه الکترونیک تبدیل به یکی از معروف ترین برندهای تولید درب بازکن های صوتی ، تصویری و درب کنترلی گردیده است .

تیم R&Dشرکت پارسیان تصویر فدک با چشم انداز بلند مدت،در حال طراحی و برنامه ریزی جهت ورود به بازار های نوین می باشد که با توجه به انگیزه بالای مجموعه ودارا بودن زیر ساخت های فنی مناسب این مهم، در آینده نزدیک،محقق و اطلاع رسانی میگردد.

 

سایت رسمی شرکت پارسیان تصویر فدک (سوزوکی) : suzuki-vdp.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *