لیست قیمت

لیست قیمت خرداد 1401 محصولات پارس اروند

لیست قیمت خرداد 1401 محصولات پارس اروند
لیست قیمت خرداد 1401 محصولات پارس اروند

لیست قیمت خرداد 1401 محصولات پارس اروند : در این مطلب به معرفی شرکت پارس اروند و همچنین لیست قیمتی که در خرداد 1401 از محصولات روشنایی و صنعتی پارس اروند منتشر شده پرداخته ایم .

معرفی شرکت پارس اروند :


کارخانه صنعت الکتریک ایرانیان اروند در آبادان و در ناحیه صنعتی و استراتژیک از نظر اقتصادی و تولیدی با نام تجاری پارس اروند الکتریک بنا نهاده شده است.
آنچه مسلم است موفقیت یک کارخانه تولیدی در گرو تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی میباشد،محصولاتی که عرضه آن، تامین کننده منافع مشترک تولید کننده و مصرف کننده باشد
. در این راستا تلاش نموده ایم تا با به کار گیری ماشین آلات پیشرفته و نیروی انسانی مجرب و متخصص شرایط مطلوب را فراهم سازیم تا مشتریان به عنوان ارکان اصلی از این شرکت رضایت و اطمینان کامل داشته باشند.

درباره شرکت

شرکت پارس اروند الکتریک با بیش از 20 سال سابقه در زمینه برق صنعتی و روشنایی یکی از پیشگامان و نامداران این عرصه به حساب می آید وافتخار دارد که محصولات و خدمات خود را با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارایه دهد.

اهداف اصلی ما عبارتند از:


پاسخ به موقع،ارایه بهترین خدمات به مشتریان و ساخت محصولات بدون عیب و نقص، علاوه بر خدمات فوق میتوان به فعالیت منحصر به فرد شرکت صنعت الکتریک ایرانیان اروند با دو برند سی آی ایی و پارس اروند

در تولید فیوز های مینیاتوری،محافظ جان،کنتاکتور،پروژکتور،چراغ،پنل،لامپ،ریسه،سنسور،و تایمر اشاره کرد.

این شرکت تولیدات خود را با استفاده از کادری مجرب و دانش بنیان در سال 1392 آغاز کرد ودر زمینه تولیدات محصولات داخلی روشنایی و برق صنعتی یکی از نامداران و توانمندان این عرصه به حساب می آید

ما امیدواریم که بتوانیم به طور مداوم وضعیت کمی و کیفی محصولات خود را بهبود ببخشیم و پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشیم.ِ

پیشینه

” گروه تولیدی پارس اروند الکتریک” تجربه و مهارت بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید قطعات الکتریکی در ایران، افتخار دارد که محصولات خود را با شعار کیفیت بالا ، خدمات عالی به شرکت های داخلی و خارجی در سراسر دنیا ارائه نماید.
این شرکت تجارت خود را از سال 1368 در دو شهر آبادان و تهران با پیشینه ای از سال 1346 شروع کرد و کار خود را با شرکت CIE( کارخانه) و بنیان صنعت اوپاتان ( دفتر اصلی) گسترش داده است.
در طی 50 سال تجربه اهداف ما بر پایه جوابگویی به موقع، ارائه خدمات به مشتریان، تولید کالای با کیفیت و برطرف کردن هرگونه عیب و کاستی در تولیدات می باشد.
تنوع محصولاتمان به ما کمک کرده است که در راستای بالا بردن استانداردهای خود در این مارکت تلاش کرده و بازار بین المللی خود را (صادرات و واردات) گسترش دهیم

 

آدرس سایت پارس اروند الکتریک :parsarvand.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *