لیست قیمت

لیست قیمت خرداد 1401 محصولات الکتروکاوه

لیست قیمت خرداد 1401 محصولات الکتروکاوه
لیست قیمت خرداد 1401 محصولات الکتروکاوه

لیست قیمت خرداد 1401 محصولات الکتروکاوه : در این مطلب به معرفی گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه و همچنین لیست قیمتی که در خرداد 1401 منتشر شده پرداخته ایم .

معرفی گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه :

 

در سال ۱۳۶۱ با اخذ مجوز از وزارت صنایع جهت تولید انواع کلیدهای گردان تابلوئی، گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه تأسیس و اقدامات اولیه جهت احداث کارخانه در شهر صنعتی کاوه را بعمل آمد.

در سال ۱۳۶۵پس از احداث ساختمان و نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات و تجهیزات و با ورود قطعات جهت مونتاژ، شرکت فعالیت‌های تولیدی خود را بطور رسمی شروع نمود. در سال ۱۳۷۰ با تولید کلیه قطعات فلزی و پلاستیکی مورد نیاز به خودکفائی رسیده و به تدریج موفق به تولید انبوه کلیدهای گردان تابلویی از ۱۲ تا ۶۳۰ آمپر در حالت‌های مختلف می‌شود.

در سال ۱۳۷۵ خط تولید کلیدهای مینیاتوری در کارخانه الکتروکاوه راه‌اندازی و موفق به تولید انواع کلیدهای مینیاتوری گردید .

از سال ۱۳۸۵ به منظور تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی ، الکتروکاوه تولید تجهیزات برقی خودرو را در برنامه فعالیت‌های خود قرارداد و موفق به تولید انواع رله های DC خودروهای سبک و سنگین شد .

در حال حاضر گروه صنعتی تولیدی الکترو کاوه با استفاده از تجارب چهار دهه فعالیت ، تولیدات خود را با تکنولوژی روز دنیا مطابقت داده و طرح جدیدی از کلیدهای گردان با درجه حفاظت (IP65) ، کلیدهای قابل قطع زیر بار دو طرفه Changeover ، کلیدهای اتوماتیک کمپکت، کلیدهای محافظ مدار در برابر جریان نشتی، کنتاکتور و رله بی متال، کلیدهای محافظ موتور، برقگیر (صاعقه‌گیر) فشار ضعیف، رله‌های الکترونیکی، ایزولاتورها و ... را به سبد تولیدات خود اضافه نموده است.

محصولات الکتروکاوه توانسته نیاز طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان تجهیزات قطع و وصل و حفاظت تابلویی فشار ضعیف را در صنایع برق ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، صنایع سیمان ، صنایع فولاد ، صنایع ماشین‌ابزار ، صنایع خودرویی و ریلی را تامین نماید.

محصولات تولیدی الکتروکاوه مطابق با استانداردهای بین المللی IEC تولید و عرضه می‌گردند و دارای تائیدیه‌های کیفی بین المللی و ملّی از سازمان استاندارد ملّی ایران می‌باشند .

درک نیاز مشتری و توجه به خواسته‌های مصرف کنندگان و تعهد و تلاش شبانه‌روزی کارکنان موجب گردیده تا امروزه محصولات تولیدی الکتروکاوه یکی از بهترین نوع تولیدات در زمینه کلیدهای تابلویی در ایران و منطقه باشند.

 

آدرس سایت گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه : electrokaveh.4080.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *