لیست قیمت

لیست قیمت خرداد 1401 داکت دانوب

لیست قیمت خرداد 1401 داکت دانوب
لیست قیمت خرداد 1401 داکت دانوب

لیست قیمت خرداد 1401 داکت دانوب: در ایین مطلب به معرفی شرکت ایتاسریر ایرانیان (داکت دانوب) و همچنین لیست قیمت محصولات که در خرداد 1401 منتشر شده پرداخته ایم .

معرفی شرکت داکت دانودب ( ایتا سریر ایرانیان):

تولید کننده تجهیزات برق و شبکه دانوب

داکت و ترانکینگ Danub Duct
تجهیزات شبکه Danub Net
تابلو برق ABS و پلی کربنات Danub Box"

داکـــت دانــوب " DANUB DUCT اولین و تنها داکت پشت چسبدار ایرانی است که در انــواع مختلــف دیواری ، نیــم گرد زمینی و ترانکینگ شبکه در رنگهای سفید و طرح چوب توسط پیشرفته ترین دستگاهها و ماشین آلات روز اروپا و با بهــترین مواد اولیه در حال تولید و عرضه به مصرف کنندگان عزیز می باشـد که موفق به دریافـت گواهینـــامه کیــفیت اروپا CE ، گواهــینامه استاندارد آلمان DIN EN 50085، اروپا ، گواهینامه ROHS و کیفیت مدیریت ISO 9001-2008 گردیده است .

پس از تولید و عرضه موفق محصولات فوق ، این شرکت تولید محصولات پسیو شبکه DANUB NET را در دستــور کــار قرار داد .

این تجهیزات برگرفته از طرح ها و نمونه های برتر خارجی و با کیفیتی کامــلا مشــابه برند هــای معـــتبر اروپایی و سه سـال گارانــتی تعویض هــم اینک در اختیار همکاران و مصرف کنندگان محترم قرار دارد.

تابلو برق ABS و پلی کربنات DANUB BOX تنها تابلو برق ایرانی با IP 65 است که با کیفیت بالاتر از محصولات مشابه خارجی تولید می گردد . این محصول تنها تابلو برقی است که علاوه بر گواهینامه CE دارای استانداردهایEN 61439-2 , DIN EN 61439-2 , IEC 61439-2 می باشد.

کیفیت برتر ، قیمت رقابتی ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش وجه تمایز دانوب با سایر محصولات مشابه داخلی و خــارجی است بطوریکه کاملا مصرف کننده را از خرید محصولات خارجی بی نیاز می سازد .

لیست قیمت خرداد 1401 داکت دانوب

لازم بذکر است محصولات این شرکت علاوه بر بازار داخلی و همکاری با شرکتها ، بانک ها ، ســازمانهــا و ادارات بزرگ که از جمله آنها میتوان به فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اشاره نمود به برخی از کشــورهای همسایه از جمــله عراق ، ترکــیه و افغانستان و ... صادر می گردد.

در ذیل برخی از پرژه هائی که ترانکینگ دانوب در آن نصب و اجراءگردیده به حضورتان معرفی می گردد:
- شرکت اکتشافات شرکت ملی نفت ایران
- سازمان هوا فضا ، نهاد ریاست جمهوری ،شهرداری تهران ، آموزش و پرورش استان تهران و قم
- سازمان حج و زیارت ، بیمارستان پاستور نو ، قرار گاه خاتم الانبیاء
- بسیاری از شعب بانک های سراسر کشور مانند بانک ثامن الحجج و بانک شهر سراسر کشور
- دانشگاه ها ، فروشگاه های شهروند و مراکز بیمه و ...

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *