لیست قیمت

لیست قیمت اردیبهشت 1401 آیفون کالیوز

لیست قیمت محصولات کالیوز
لیست قیمت محصولات کالیوز

لیست قیمت اردیبهشت 1401 آیفون کالیوز : در این مطلب به معرفی آیفونهای کالیوز و همچنین لیست قیمتی که در اردیبهشت 1401 منتشر شده پرداخته ایم .

معرفی اجمالی شرکت کالیوز :

  شرکت کالیوز در سال 1380 فعالیت خود را بر پابه سه اصل نوآوری، تولید محصولات با کیفیت و احترام به حقوق مصرف کننده با ارائه انواع تلفن آغاز نمود.

رویکرد کیفیت گرا، توجه ویژه به منابع انسانی و سرمایه گذاری بر تحقیق و توسعه موجب شتاب حرکت رو به رشد شرکت گردید به طوریکه در سال 87 آیفون تصویری، در سال 89 گیرنده دیجیتال و در سال 91 لامپ کم مصرف و در سال 94 لامپ های LED را تولید نمود.

 

وارد شدن به صنایع الکترونیک  و رشد روز افزون این صنعت همراه با تنوع آن باعث گردید تا مدیریت شرکت، برای توسعه و افزایش ظرفیت تولید قدمی نو را پایه گذاری کند.

بنابراین در سال 1393 شرکت کالیوز با احداث کارخانه ای به وسعت بیش از 8000 متر مربع و زیربنای 6000 متر مربع در منطقه صنعتی اشترجان اصفهان فعالیت خود را سازماندهی مجدد نمود.

بدیهی است که یکی از رموز موفقیت در صنعت نولید درب بازکن های صوتی و تصویری، بهره مندی از واحد خدمات پس از فروش مناسب می باشد خدمات پس از فروش ممتاز کالیوز توانسته است با استفاده از تخصص علمی و فنی و سرعت بالای سرویس دهی، رضایت مصرف کنندگان را فراهم آورد. 

امید آنکه در آینده نیز همچون گذشته بتوانیم با تولید محصولات متنوع و با کیفیت زمینه مساعدتری را در جهت همکاری گسترده تر همکاران و مصرف کنندگان گرامی فراهم آورد.

 

آدرس سایت کالیوز : http://www.calluse.net

 

 

لیست قیمت ایفون اردیبهشت 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *