لیست قیمت

قیمت محصولات فرحان الکتریک بهمن 1400

قیمت-محصولات-فرحان-الکتریک-
قیمت-محصولات-فرحان-الکتریک-

قیمت محصولات فرحان الکتریک بهمن 1400 : در این مطلب به معرفی و لیست قیمت محصولات فرحان الکتریک که در بهمن 1400 منتشر شده است پرداخته ایم .

شرکت فرحان الکتریک، یک تولید کننده با سابقه ایرانی که در زمینه های تولید محافظ برق، انواع دوشاخه و سه راهی صنعتی و معمولی، رابط و محافظ­ های الکترونیکی، سیم نسوز سیلیکونی دارای نشان ایمنی محصولات و استاندارد، دارای CE اروپا و دارای ایزو ۹۰۰۱ می باشد.

 

قیمت سه راهی صنعتی کرال فرحان الکتریک

دو شاخه صنعتی فرحان الکتریک

دو شاخه صنعتی فرحان الکتریک

قیمت سه راهی صنعتی کرال فرحان الکتریک
دو شاخه صنعتی فرحان الکتریک
مادگی صنعتی فرحان الکتریک

دوشاخه خانگی فرحان الکتریک

قیمت دوشاخه خانگی فرحان الکتریک

تبدیل سه به دو فرحان الکتریک

سه شاخه MK فرحان الکتریک
دوشاخه خانگی فرحان الکتریک
تبدیل سه به دو فرحان الکتریک

قیمت محافظ 6 خانه دیجیتال

محافظ ولتاژ ورودی 40 آمپر فرحان الکتریک

محافظ 4 خانه کامپوتر ارت دار فرحان الکتریک

قیمت محافظ 6 خانه دیجیتال
محافظ ولتاژ ورودی 40 آمپر فرحان الکتریک
محافظ 4 خانه کامپوتر ارت دار فرحان الکتریک

رله روشنایی فتوسل فروزش

تومان79.000
رله روشنایی فتوسل از شرکت فروزش که در دو مدل 10 آمپر و 16 آمپر عرضه می شود. این رله از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و دارای یکسال ضمانت در ادیسون کالا می باشد. همانطور که می دانید کار این مدار روشنایی ، اتصال برق هنگام تاریک شدن هوا است که بیشتر در جهت روشنایی لامپ ها و پروژکتور ها خودکار در شب و تاریکی هوا استفاده می شود. فتوسل فروزش یک کلید مبتنی بر نور است که در محدوده 12 الی 40 لوکس عمل میکند که قابل تغییر است. همچنین این رله قابل تنظیم بوده و حساسیت به نور را می توان با پتانسیومتر تعبیه شده کم و زیاد کرد که برای مثال با حتی کم شدن نور در طول روز روشن شود. اما به صورت پیشفرض هنگام تاریکی هوا و بعد از غروب خورشید روشن می شود.
نکته : در صورت نیاز جهت روشن شدن چراغها قبل از تاریکی مطلق میبایست پتانسیومتر داخل فتوسل را کمی در جهت عقربه ساعت بچرخانید و اگر نیاز داشتید وقتی هوا تاریک تر بود روشن شود بالعکس عمل کنید.
در جعبه محصول یک عدد فتوسل به همراه بست مخصوص جهت نصب قرار داده شده است این فتوسل دارای چهار عدد سیم می باشد دو عدد آبی وقرمز به برق وصل شده و دو سیم آبی و زرد باقی مانده خروجی آن بوده. جهت راهنمایی دقیق تر پایین صفحه مطالعه گردد.  

محافظ یخچال و پکیج تک خانه فروزش

تومان135.000
محافظ پکیج و یخچال  از نوع آنالوگ بوده و برای پکیج و یخچال طراحی و تولید شده است. این محافظ فروزش تک خانه بوده و دارای ارت نیز می باشد. این محصول دارای دو سال گارانتی شرکت فروزش می باشد و دارای استاندارد های لازم و نشان استاندارد ایران است. این محافظ برق از نوع آنالوگ بوده و برای انواع پکیج و یخچال و … طراحی شده است. خرید محافظ حداقل کاری است که برای محافظت از لوازم خانگی در برابر برق رفتن و نوسانات برق می توان انجام داد. این محافظ مانع از آسیب دیدن مدار داخلی لوازم می‌شود و همچنین برای ایمنی بیشتر دارای ارت نیز میباشد. حداقل ولتاژ قطع جریان این دستگاه 170 ولت بوده و حداکثر این میزان 250 ولت است. سه لامپ ال‌ای‌دی برای نمایش حالت عادی، غیر عادی و تاخیر بر روی این محصول تعبیه شده است. زمان تاخیر این دستگاه حدود 1 دقیقه است و رنگ محافظ سفید است . همچنین دارای کلید برای خاموش یا روشن کردن نیز می باشد. حداکثر جریان خروجی این محصول 10 آمپر برابر 2500 ولت آمپر می باشد و این محافظ بصورت پریزی بوده است. این محافظ پریزی پکیج فروزش همچنین دارای کلید on/off می باشد.

محافظ برق و چند راهی صوتی تصویری فروزش

تومان223.000

محافظ برق و چند راهی صوتی تصویری فروزش از محافظ های خوب بازار و مارک ایرانی فروزش می باشد.

این محافظ فروزش پنج خانه بوده و همچنین به عنوان یک چند راهی ایمن نیز قابل استفاده است. این محصول دارای دو سال گارانتی شرکت فروزش می باشد و دارای استاندارد های لازم و نشان استاندارد ایران است. این محافظ برق از نوع آنالوگ بوده و برای انواع تلویزیون ، پخش کننده خانگی ، کنسول بازی و ... طراحی شده است. خرید محافظ حداقل کاری است که برای محافظت از لوازم خانگی در برابر برق رفتن و نوسانات برق می توان انجام داد. این محافظ مانع از آسیب دیدن مدار داخلی لوازم می‌شود. حداقل ولتاژ قطع جریان این دستگاه 170 ولت بوده و حداکثر این میزان 250 ولت است. سه لامپ ال‌ای‌دی برای نمایش حالت عادی، غیر عادی و تاخیر بر روی این محصول تعبیه شده است. زمان تاخیر این دستگاه حدود 1 دقیقه است و رنگ محافظ سفید است . همچنین دارای کلید برای خاموش یا روشن کردن نیز می باشد. حداکثر جریان خروجی این محصول 10 آمپر برابر 2500 ولت آمپر می باشد و طول کابل آن 180 سانتی متر و از نوع 3x0.75 است.

محافظ و چند راهی یخچال فروزش

تومان245.000
محافظ و چند راهی یخچال فروزش از محافظ های خوب بازار و مارک ایرانی فروزش می باشد. این محافظ فروزش سه خانه بوده و همچنین به عنوان یک چند راهی ایمن نیز قابل استفاده است. این محصول دارای دو سال گارانتی شرکت فروزش می باشد و دارای استاندارد های لازم و نشان استاندارد ایران است. این محافظ برق از نوع آنالوگ بوده و برای انواع یخچال و فریز طراحی شده است. خرید محافظ حداقل کاری است که برای محافظت از لوازم خانگی در برابر برق رفتن و نوسانات برق می توان انجام داد. این محافظ مانع از آسیب دیدن مدار داخلی لوازم می‌شود و همچنین برای ایمنی بیشتر دارای ارت نیز میباشد. حداقل ولتاژ قطع جریان این دستگاه 170 ولت بوده و حداکثر این میزان 250 ولت است. سه لامپ ال‌ای‌دی برای نمایش حالت عادی، غیر عادی و تاخیر بر روی این محصول تعبیه شده است. زمان تاخیر این دستگاه حدود 1 دقیقه است و رنگ محافظ سفید است . همچنین دارای کلید برای خاموش یا روشن کردن نیز می باشد. حداکثر جریان خروجی این محصول 10 آمپر برابر 2500 ولت آمپر می باشد و طول کابل آن 180 سانتی متر و از نوع 3x0.75 است.

قیمت محافظ 6 خانه آنالوگ

محافظ 2 خانه یخچال ارت دار

محافظ 2 خانه یخچال ارت دار

محافظ 6 خانه آنالوگ فرحان الکتریک
محافظ 2 خانه یخچال ارت دار
محافظ 2 خانه یخچال بدون ارت

قیمت محافظ دوشاخه دار مغزی سرامیک

محافظ 5 خانه آنالوگ فرحان الکتریک

قیمت 3 خانه ارت دار با کلید

قیمت محافظ دوشاخه دار مغزی سرامیک
محافظ 5 خانه آنالوگ فرحان الکتریک
قیمت 3 خانه ارت دار با کلید

3 خانه بدون ارت با کلید

4 خانه ارت دار با کلید

قیمت 4 خانه بدون ارت با کلید

3 خانه بدون ارت با کلید
4 خانه ارت دار با کلید
4 خانه بدون ارت با کلید

قیمت 4 خانه ارت دار مربع با کلید

پریز 3 خانه دیواری

قیمت فتوسل فرحان الکتریک

قیمت 4 خانه ارت دار مربع با کلید
پریز 3 خانه دیواری
قیمت فتوسل فرحان الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *