پرتونورتوس

انواع و قیمت محصولات پرتو نور توس : در این مطلب به معرفی محصولات و همچنین قیمت های شرکت پرتونور توس پرداخته ایم.

معرفی شرکت پرتو نور توس :

شرکت پرتونور توس شایگان با اشراف بر بازار روشنایی و شناخت و آگاهی از نیاز مصرف کننده توانسته است بخش بزرگی از محصولات این بازار را تامین کند .

این یکی از شرکتهای با تجربه در زمینه تولید و عرضه چراغ های LED با آخرین تکنولوژی روز دنیا میباشد.

سبد محصولات شرکت پرتونور توس شامل انواع پروژکتور ، انواع چراغ روکار و توکار ، انواع چراغ خطی و... میباشد.

 

 

انواع پروژکتورهای پرتونور توس

پروژکتورهای شرکت پرتونور توس شایگان در وات های 30 ، 50 ، 75 ، 100 ، 150 ، 200 و 300 تولید و عرضه میشود .پروژکتورهای پرتونور توس

این نوع پروژکتورها با برند هانیس توسط پرتونور توس  روانه بازار شده است. ترکیب نور این محصول شامل  رنگ های مهتابی ، افتابی ، روز (استاندارد )، آبی ، قرمز ، بنفش ، سبز ، انبه ای میباشد.

مدت زمان گارانتی پروژکتورهای پرتونور توس به مدت 18 ماه میباشد.

استاندارد محافظتی این پروژکتورها IP65 بوده و استفاده آن در فضای بیرونی و در معرض رطوبت و باران بلامانع است.

 

لیست قیمت پروژکتورهای پرتو نور توس برند هانیس

قیمت پروژکتورهای پرتو نور توس

پروژکتور ال ای دی 200 وات پرتونور توس مدل هانیس

تومان977.000
پروژکتور ال ای دی 200 وات پرتونور توس مدل هانیس از نورافکن های LED SMD و بسیار پرنور و باکیفیت ساخت ایران می باشد. این پروژکتور با بدنه ای از جنس آلومینیوم دایکاست و مداری باکیفیت و هم چنین شیشه سکوریت دارای طول عمر بالا و مناسب فضایهای داخلی و خارجی میباشد. از این پروژکتور میتوان در محیطهایی همچون حیاط، باغ و باغچه، محوطه ویلا، هتل ها، بیمارستنان ها، سازمان های اداری، محیط های ورزشی، کارخانه ها، پارک، نمای بیرونی ساختمان و … استفاده کرد. مدل پروژکتور 200 وات هانیس پرتونور توس با توجه به تکنولوژی Smd به کار رفته دارای نوری پخش و یکنواختی دارد. همچنین به دلیل وجود هیتسینک خوب و پره ای در پشت انتقال حرارت به خوبی انجام شده و درنتیجه طول عمر بالایی دارد. وجود شیشه مقاوم در برابر تغییرات دما  باعث شده این محصول استاندراد IP65 داشته باشد تا در برابر باران ، برف و رطوبت و … مقاوم باشد و بدون هیچگونه نگرانی آن را در فضا های بیرونی نصب کنید . نورافکن 200 وات پرتونورتوس دارای 576 ال ای دی از نوع 2835 می باشد که باعث شده نوردهی 18000 لومنی ایجاد کند. این پروژکتور دارای سه سیم قرمز ، آبی و زرد است :
  • آبی = نول(N)
  • قرمز فاز(L)
  • زرد=ارت(E)
این محصول دارای پایه جهت نصب با جوش یا پیچ و همچنین پیچ تنظیم پایه می باشد.  

پروژکتور 30 وات رنگی پرتو نور توس مدل هانیس

تومان179.000
پروژکتور 30 وات رنگی از سری نورافکن های شرکت پرتو نور توس می باشد. شرکت پرتو نور توس از شرکت های ایرانی که در زمینه روشنایی فعالیت دارای و محصولات آن دارای یکسال ضمانت می باشد. رنگ نوردهی این نورافکن هایی ال ای دی در ادیسون کالا در پنج رنگ قرمز ، سبز و انبه ای و آبی و بنفش موجود است. این پروژکتور های مدل هانیس پرتو نور نوردهی خوبی دارند و نور رنگی تولیدی آن زنده و زیباست. نوع چیپ پروژکتور های هانیس پرتو نور توس ال ای دی SMD با صفحه مستفیم 220 ولت است. از این پروژکتور رنگی برای نورپردازی درختان، تزیینات و ... استفاده می شود. زاویه تابش 120 درجه این چراغ ها باعث شده تا نوردهی پخش داشته باشد واین پروژکتور را کاربردی کنید. استاندارد محافظتی این پروژکتور IP65 بوده که از نفوذ گرد و غبار و آب و رطوبت جلوگیری میکند اما به هیچ وجه نباید غوطه ور درون آب استفاده شود. بدنه این پروژکتور از آلومینیوم است و به راحتی انتقال گرما از صفحه ال ای دی اس ام دی صورت می گیرد. از این محصول برای زیبایی و انجام نور پردازی رنگی می توان استفاده کرد. این پروژکتور با برق شهری کار میکند و نیازی به تهیه ترانس یا درایور نیست همچنین دارای سیم ارت نیز می باشد. این محصول دارای پایه جهت نصب با جوش یا پیچ و همچنین پیچ تنظیم پایه می باشد.

پروژکتور ایرانی 50 وات رنگی پرتو نور توس

تومان299.000
پروژکتور 50 وات رنگی از سری نورافکن های شرکت پرتو نور توس می باشد. این پروژکتور های مدل هانیس پرتو نور نوردهی خوبی دارند و نور رنگی تولیدی آن زنده و زیباست. محصولات شرکت پرتو نور توس شایگان دارای حداقل یکسال ضمانت تعویض می باشند. نورافکن ال ای دی 50 وات های پرتو در نوردهی مهتابی، روز، آفتابی، رشد گیاه، 12 ولت مسافرتی و همچنین در رنگ های آبی، بنفش، سبز، قرمز و انبه ای تولید و عرضه می شود. زاویه تابش 120 درجه این چراغ ها باعث شده تا نوردهی پخش داشته باشد واین پروژکتور را کاربردی کنید. تعداد ال ای دی های این پروژکتور 144 عدد از نوع LED SMD مدل 2835 می باشد. استاندارد محافظتی این پروژکتور IP65 بوده که از نفوذ گرد و غبار و آب و رطوبت جلوگیری میکند اما به هیچ وجه نباید غوطه ور درون آب استفاده شود. بدنه این پروژکتور از آلومینیوم است و به راحتی انتقال گرما از صفحه ال ای دی اس ام دی صورت می گیرد. جنس شیشه محصول از شیشه سکوریت بوده و به خوبی در برابر تغییرات آب و هوایی و دما مقاوم می باشد. نورافکن با برق شهری کار می کند و همچنین دارای سیم ارت در صورت نیاز نیز می باشد. این محصول دارای پایه جهت نصب با جوش یا پیچ و همچنین پیچ تنظیم پایه می باشد.

پروژکتور ال ای دی 50 وات هانیس پرتو نور توس

تومان232.000
پروژکتور ال ای دی 50 وات هانیس از نورافکن های ایرانی با کیفیت برند پرتو نور توس می باشد. پرتو نور توس شایگان از برند خوب ایرانی که در زمینه روشنایی فعالیت دارد. محصولات شرکت پرتو نور توس شایگان دارای حداقل یکسال ضمانت تعویض می باشند. پروژکتور های 50 هانیس در نوردهی مهتابی، روز، آفتابی، رشد گیاه، 12 ولت مسافرتی و همچنین در رنگ بندی های مختلف تولید و عرضه می شود. نوع ال ای دی های SMD این چراغ از نوع 2835 بوده و تعداد آن 144 ال ای دی می باشد. جنس بدنه محصول از آلومینیوم دایکست بوده و از رنگ پودری بر روی آن جهت جلوگیری از خوردگی و زنگ زدن استفاده شده است. شیشه رویه محصول از شیشه سکوریت بوده و نسبت به شیشه های معمولی در برابر تغییرات دمایی مقاوم تر بوده. گلند کابل پروژکتور از جنس فلزی بوده و کیفیت و دوام بهتری نسبت به مدل های پلاستیکی دارند. جهت نصب می توان از پایه پروژکتور جهت اتصال با پیچ یا جوش استفاده کرد.

پروژکتور ال ای دی 100 وات پرتو نور توس

تومان478.000
پروژکتور 100 وات smd پرتو نور توس از پروژکتور های قیمت مناسب با نوردهی و دوام خوب می باشد. پرتو نور توس شایگان کارخانه ایرانی که در زمینه روشنایی فعالیت دارد و محصولاتی با قیمتی مناسب و دوام و کیفیت خوب تولید کند. این محصول دارای حداقل یکسال ضمانت تعویض می باشد. رنگ نور پروژکتور های 100 پرتو مهتابی، آفتابی و یخی بوده و همچنین رنگی نیز تولید می شود. نور یخی نور بین سفید و آفتابی است که به آن نور روز یا نچرال یا طبیعی گفته می شود. جنس بدنه محصول از آلومینیوم دایکست بوده و از رنگ پودری الکترواستاتیک برای دوام وزیبایی بیشتر برای پوشش آن استفاده شده است. بدنه آلومینیوم آن باعث شده تا انتقال حرارت از چیپ های ال ای دی بهتر صورت گیرد و درنتیجه دوام بهتری داشته باشد. جنس شیشه پروژکتور از شیشه سکوریت بوده و مقاومت بیشتری سنبت به ضربه و تغییرات دمایی نسبت به سایر پروژکتور ها با شیشه معمولی دارد. استاندارد محافظتی این پروژکتور IP65 بوده و استفاده آن در فضای بیرونی و در معرض رطوبت و باران بلامانع است. تعداد ال ای دی های محصول 288 عدد چیپ از نوع LED SMD 2835 بوده که نوردهی خوبی را از خود ساطع می کند. در پشت محصول فین های آلومینیومی جهت خنک سازی هرچه بهتر قرار گرفته. این محصول دارای پایه جهت نصب با جوش یا پیچ و همچنین پیچ تنظیم پایه می باشد.

پروژکتور 150 وات ال ای دی پرتو نور توس

تومان659.000
پروژکتور ال ای دی 150 وات پرتونور توس مدل هانیس از نورافکن های LED SMD و بسیار پرنور و باکیفیت ساخت ایران می باشد. برند پرتو نور توس از برند های تولیدی صنعت روشنایی که محصولات آن در ادیسون کالا دارای حداقل یکسال ضمانت تعویض می باشد. پروژکتورهای هانیس پرتو نور توس ضمن اینکه قیمت مناسبی دارند از نوردهی و دوام خوبی برخوردارند. رنگ نوردهی پروژکتور 150 وات مهتابی، آفتابی و رنگ روز (یا نچرال یا یخی) و همچنین به صورت سفارشی رنگی می باشد که می توانید با توجه به نیاز خود خریداری کنید. پروژکتور های هانیس پرتو نور توس استاندارد محافظتی IP65 داشته و به راحتی در فضای بیرونی از آنها می توانید استفاده کنید. جنس بدنه این پروژکتور از آلومینیوم دایکست با فین های خنک کننده برای دوام بهتر پروژکتور است. جنس شیشه از نوع سکوریت بوده که دوام خوبی داشته ولی در هر صورت در صورت شکسته شدن می توانید با شیشه معمولی جایگزین کنید. رنگ بدنه پروژکتور در دو مدل سفید و مشکی تولید و عرضه می شود. جهت اطمینان بیشتر سیم ارت برای پروژکتور قرار داده شده که در صورتی که ارت ندارید نباید آن را متصل کنید.
این محصول دارای پایه جهت نصب با جوش یا پیچ و همچنین پیچ تنظیم پایه می باشد.

علاوه بر پروژکتور های معمولی شرکت پرتونور توس پروژکتورهای خاصی را هم تولید میکند که شاید کمتر برندی این محصولات را در سبد خود داشته باشد.پروژکتورهای خاص پرتونور توس

این محصولات خاص و کاربردی شامل پروژکتورهای مسافرتی ( 12 ولت ) ، پروژکتورهای فتوسل دار ، پروژکتور فتوسل دار همراه تایمر ، پروژکتور سنسوردار ، پروژکتور رشد گیاه ، پروژکتور بک لایت میشود .

 

 

لیست قیمت پروژکتورهای خاص پرتو نور توس

لیست قیمت پروژکتورهای خاص پرتو نور توس

پروژکتور رشد گیاه فول اسپکتروم 50 وات پرتو نور توس

تومان439.000
پروژکتور رشد گیاه پرتو نور توس از ال ای دی رشد گیاه 50 وات فول اسپکتروم نوردهی و کیفیت خوبی دارد. تمامی محصولات برند پرتو نور توس شایگان دارای حداقل یکسال ضمانت تعویض می باشند. این پروژکتور فول اسپکتروم بوده و نور آن طول موجی بین 380 تا 720 نانومتر دارد که ادیسون کالا موجود می باشد. فول اسپکتروم بدین معنی می باشد که هر کدام از ال ای دی به تنهایی نور مناسب گیاه را ساطع می کند و ال ای دی ها نور قرمز و آبی نمی باشد. رشد گیاهان در دو طول موجی بین آبی و قرمز به بیشترین مقدار خود می رسند که رنگی نزدیک به صورتی و بنفش دارند. تراکم این پروژکتور 144 ال ای دی از نوع چیپ 2835 می باشد. استاندارد محافظتی IP65 محصول باعث شده تا بتوان در گلخانه و مکان ها در معرض رطوبت یا آب از آن استفاده کرد. جنس بدنه محصول از آلومینیوم دایکست جهت دفع حرارت و درنتیجه طول عمر بهتر محصول ساخته شده است. نورافکن رشد گیاه برند پرتو در دو سایز 30 وات و 50 وات تولید می شود. شیشه رویه پروژکتور شفاف از جنس سکوریت بوده که علاوه بر استحکام و مقاومت بیشتر باعث شده تا حداکثر بازدهی را برای گیاه داشته باشد. این وسیله با برق شهری کار میکند و نیاز به تهیه ترانس یا تبدیل برق نمی باشد. محصولات ال ای دی رشد گیاه به صورت عمومی و برای کلیه گیاهان تهیه شده است. به وسیله پایه پروژکتور می توانید آن را پیچ یا جوش دهید یا از آن جهت آویز کردن استفاده کنید.

لیست قیمت چراغ توکار پرتو نور توس

قیمت چراغ توکار پرتو نور توس

قیمت چراغ های توکار پرتو نور توس

قیمت چراغ های توکار پرتو نور توس

قیمت چراغ خطی پرتو نور توس

قیمت چراغ خطی پرتو نور توس

قیمت چراغ خطی روکار پرتو نور توس

قیمت چراغ خطی روکار پرتو نور توس

قیمت چراغ های خطی روکار پرتو نور توس

قیمت چراغ های خاص پرتو نور توس
قیمت چراغ های خاص پرتو نور توس 1